Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova evden eve nakliyat, İzmir’in en nadide ilçelerinden birinde hizmet vermektedir. Balçova tarihi çok eski yıllara dayanır. İzmir’in merkezine yaklaşık sekiz kilometredir. Oldukça yoğun nüfusu mevcuttur. Türkiye’nin en uzun ikici teleferiği de Balçova’dadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi, Dokuz Eylül Tıp Fakültesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Balçova’dadır. Yine termal ilçe sınırlarındadır.

Balçova Evden Eve Nakliyat Özel İndirim

Balçova evden eve nakliyat firmasının potansiyeli çok yüksektir. Üniversitelerden ötürü binlerce öğrenci ilçe sınırları içinde yaşamaktadır. Her yıl yüzlerce öğrenci okulunu bitirip taşınır iken bir o kadar öğrenci de ya ev kiralamakta ya da yeni evine taşınmaktadır. Sadece öğrencilerin taşınma hareketliliği dahi inanılmaz boyutlardadır. Biz Balçova evden eve nakliyat firması olarak, öğrencilere özel indirim fiyatı uyguluyoruz. Öğrencilerin eşyalarının taşınmasına katkı eğitimine katkıdır diye düşünüyoruz. Öğrenci arkadaşlar bize ulaştığında öğrenciye özel fiyat indirimimizi kendilerine somut olarak ifade ediyoruz.

Balçova Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Balçova evden eve nakliyat fiyatı İzmir nakliyat firmaların en değişken olduğu rakamları gösteriyor. Devasa farklı Balçova evden eve nakliyat fiyatı alabilirsiniz. Balçova evden eve nakliyat fiyatı 450 TL diyende olur, Balçova evden eve nakliyat fiyatı 750 TL diyende olacaktır, Balçova evden eve nakliyat fiyatı 2000 TL diyende karşınıza çıkacaktır. Bu devasa fiyat farkının nedeni piyasada cirit atan korsan firmalardır. Bunların vergi kaydı yok, elemanları sigortasız, araçları bakımsız ve vergisiz. Ofisleri dahi kimi zaman yok. Giderleri sıfır. Haksız rekabet koşulları oluşturmaktadırlar. Balçova evden eve nakliyat sözleşmesi yapmazlar. Balçova evden eve nakliyat sigortası da yapmazlar. Size fatura da kesmezler. Oldu da bir sorun yaşadınız ne yapacaksınız? Bunlar biraz da eli sopalıdırlar. Öyle kolay kolay sorumluluk kabul etmezler. Sizi susturmaya, kendilerini haklı çıkarmaya sizden alabildikleri kadar para almaya çalışırlar. Zaten Balçova evden eve nakliyatta sorun olmuşsa, eşyanız kaybolmuş ya da zarar görmüşse siz yakanızı bunlardan kurtarmayı kar sayacak hale geleceksiniz. Bu tür mağduriyetler daima yaşandığından bir yeni mağdur da siz olacaksınız demektir. Sözleşme ve sigorta olmadığından kime taşıttığınızı hukuk karşısında ispatlamanız da güç. Zaten faturasız olduğundan pek de dayanağınız var sayılmaz.

Balçova Evden Eve Biz Taşıyoruz

Balçova evden eve nakliyat için bize ulaştığınızda biz, evinizi, eşyanızı, taşınacağınız yeri değerlendirdikten sonra fiyat teklifi sunuyoruz. Öğrenci, engelli, yaşlı vatandaşa öncelik ve indirim sunuyoruz. Fiyatta anlaşabilirsek, Balçova evden eve nakliyat sözleşmesi ve sigortası yaparak işe fiilen ve hukuken başlıyoruz. Siz taşınma sürecinde tüm haklarınızı ve eşyalarınızı hukukun ve sigortanın güvencesine kavuşturmuş halde keyif ile, güven ile taşınıyorsunuz.

 Balçova Evden Eve Nakliyat