İzmir Nakliyat

İzmir Nakliyat

İzmir nakliyat tekniği olmadan başarılı olabilir mi? Teknikten kasıt zamana, zamanın modern niteliğine uygun teknikten bahsediyoruz. Hala gerine, gerine “biz hamal çalıştırıyor, maliyeti daha az” diyenler var. Hala apartmanların sitelerin kapılarına merdiven boşluklarına eşyaları çarparak çıkaran İzmir nakliyatçılar yok değil varlar. Hem de sandığınızdan da çok varlar. Bunlara taşıttığınız eşyanın hali ne olur? Eskiden sırtta taşınırdı doğrudur. O vakit tv var mıydı, bilgisayar var mıydı, avize var mıydı? Televizyon sırtta taşınır mı, bilgisayar sırtta taşınır mı, buzdolabı sırtta taşınır mı? Taşınırsa o televizyondan, o bilgisayardan o buzdolabından bir daha hayır gelir mi?

İzmir nakliye işini teknik üzerine kurduğunda tüm eşyaları güvenceye alabilecek, her eşyaya özel teknoloji geliştirmesi kaçınılmazdı. Bilgisayar ile mobilyanın paketlenmesi veya ambalajlanması aynı olur mu? Her eşyanın yapısına uygun paketleme, stop önleme ve yerleştirme ve taşıma tekniği kullanıldığında İzmir nakliyat hiçbir eşyaya zarar vermeden taşıma işini başarı ile yapar. Bu zor bir sistem sadece bizim başaracağımız kadar zor bir teknik değildir. Oldukça basittir. Fakat bu özeni gösterecek taşıma hizmeti kabiliyeti ve nezaketi kaç firmada var sorusu sorulmalıdır.

İzmir Nakliyat Uyarı

Nakliyat İzmir, şehrimizde yaşayan insanların eşyalarını nasıl edindiklerini gayet iyi biliyor. İşçi, memur aile için veya ortalama esnaf aile için beyaz eşya edinmek uzunca bir sürenin emeği ile mümkündür. Ülkemizin ve şehrimizin geçim koşulları ortadır. Bu bilince sahip olduktan sonra o eşya ile o eşyaya verilen emeği ve anıyı korumak ayrıca önemli görev haline gelmektedir. Ayrıca hassasiyet gerektirmektedir. Sadece lüks eşya için değildir. Tüm eşyalar için, tüm ev eşyaları için aynı durum geçerlidir.

İzmir nakliyat çalışmasında, nakliyat ve taşımasında ev ile eşya ile emek ve o emeğe verilen değeri taşıdığının bilincinde olarak da o eşyaya daha elini sürmeden sigortalama yapar. Hiç istenmeyen durumdur. Olur da bir hasar görürse karşılama güvencesidir nakliyat sigortası, bunun için olası ziyanı karşılasın diye yapılır. Bazıları önemsizleştirmeye çalışsa da bu önemsizleştirme çabasına fırsat vermeyiniz. Nakliyat sigortası yapmayan İzmir nakliyatçı olursa da evinize sokmayınız. Eşyalarınıza dokundurmayınız. Bu çok önemlidir. İzmir nakliyat firmasının niyetini de gösteren tutumdur.

İzmir Taşımacılık

İzmir taşımacılık olarak bizim ile irtibata geçtiğinizde önce biz bilgi edinmeyi esas alıyoruz.

 • Biz önce sizden eşyanız yoğunluğunuza ve hassas eşyalarınıza dair bilgi alıyoruz.
 • Asansör gerekli mi değil mi karar verebilmek için kat yüksekliğinizi öğreniyoruz.
 • İzmir taşıma araçlarımızın sokağınıza rahat girip giremeyeceğini sizden öğreniyoruz.
 • Taşıma yapacağımız güzergah ve yol uzunluğu bilgisini sizden ediniyoruz.
 • Aldığımız bilgiler yetersiz olursa ücretsiz eksperimizi gönderiyoruz.
 • Eksper raporu doğrultusunda İzmir taşıma planı yapıyoruz.
 • Size fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 • Söz ile anlaşırsak sizin ile hukuki İzmir nakliyat sözleşmesini imzalıyoruz.
 • Eşyalarınız için taşıma öncesi İzmir nakliyat sigortası yapıyoruz.
 • Eşya tamamlandığında iş bitimi ödemenizi faturalandırıyoruz.
 • Siz tamam dediğinizde İzmir taşımayı tamamlıyoruz.


İzmir Nakliyat