İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat müthiş bilinç, deneyim, teknik ve profesyonellik gerektiren sektördür. Nede? İnsanların çalışarak, emek sarf ederek aldıkları eşyalarını taşıma yükümlülüğü ne demektir? Bu soruyu bu sektörde kaç kişi, kaç firma kendisine sormaktadır? Yurttaş da işi basitleştirmektedir. “Ne olacak ki, şuradan şuraya taşıyacaksın” gibi bir algı ile hareket etmektedir. İzmir evden eve nakliyat yanlış yapılır ise ne olur? Hiç düşündünüz mü?

İzmir evden eve nakliye hizmeti veren firmamız bu sektörde çeyrek asrını biriktirdi. Sektörün çınarı da denilebilir. İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren firma olarak biz önce doğru bilgi tezi ile hareket ediyoruz. “Bilgi kraldır” der batılılar. Doğru bilen doğru karar verebilir. Biz doğruyuz demiyoruz. Biz, İzmir evden eve nakliyat için size doğru bilgi sunarız. Siz seçiminizi yaparsınız. Seçiminizden elbette siz sorumlusunuz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Yapılır

İzmir evden eve taşımacılık için doğru bilgiye ulaşmak kolay değil. İletişim çağındayız. Her şey elimizin altında. Fakat bu kez de bilgi kirliliği ile karşı karşıyayız. Nedir bilgi kirliliği? Arama motorlarına İzmir evden eve nakliyat diye arama yatırdığımızda yüzlerce site yüzlerce firma karşımıza çıkmaktadır. Bu firmalar gerçek mi? Yazdıkları reel mi? Sanal ile gerçeğin bir birine karıştığı bir zamandayız. Bilgi kirliliğinde doğru bilgiyi ayırt etmek çöpten cevher çıkarmaya benzer.

Evden eve nakliye İzmir sektöründe yüzlerce firma var ve bunların kaçta kaçının korsan olduğunu kimse bilmiyor. İzmir evden eve korsan nakliyat firması ne demek? Korsan olmayan firma ne demek? Bunlar nasıl ayrıştırılır? Öncelik ile mali kaydı olan, vergisini ödeyen, personeline sigorta yapan, yetki belgesine sahip İzmir evden eve nakliyat firması ile sigortalı ve sözleşmeli bir taşıma mı yapmak istiyorsunuz? Bu verilecek ilk karar. Eğer korsan bir firmaya karar kılmış iseniz daha ucuz yaptırabilirsiniz. Sözleşme yapmazlar. Elemanları genelde gündelikçidir. Yetki belgeleri de olmadığından polis yada zabıta çevirmesinde araç üzerinde ki eşyanız ile birlikte bağlanabilir. Olur da eşyanız kırılır ise kaybolur ise zarar görür ise kimseden hiçbir hak talep edemezsiniz. Sigorta yapmazlar. Sözleşme yapmazlar. Ödeme sonrası fatura kesmezler. Tüm bunlar yine de iyi şeyler. Zira ön ödemesini alıp ortadan kaybolan İzmir evden eve korsan nakliyatçılar da var. Ya da “İzmir evden eve nakliyat 500 TL” dedikten sonra kapıya kamyonu yaklaştırıp eşyaları paketler iken,” Sizin eşyanız çok 200 TL daha ödemeniz gerekiyor” diyenler de çok oluyor. “Elimizi verdik yakamızı kurtaramıyoruz” diyen İzmir evden eve korsan nakliyatçı yüzlerce mağduru var. İster iseniz sizde onlardan mağdurlardan biri olabilirsiniz. Bu sizin tercihinizdir.

Güvenilir İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat firması olarak biz, evinizin nerede olduğunu, sokağınızın nakliyat aracının girişine uygun olup olmadığını, evinizin bulunduğu katın yüksekliğini, asansör gerekli ise asansörün kurulup kurulamayacağını görmek ve doğru karar vermek için ücretsiz ekspertiz yaparız. Yani evinizi, eşyalarını görür, değerlendiririz. Taşınacak evi de inceleriz. Sonra evinizin hangi tarihte taşınmasını istediğinizi de sorarız. Size, ne zaman, nasıl ve hangi ücret ile İzmir evden eve nakliyat teklifi sunarız. Bu teklif üzerinde sizin de fikriniz ile tartışırız, konuşuruz, değerlendiririz. Anlaşır isek, yazılı sözleşme ile her şey hukuki metin haline getirilip karşılıklı imza altına alırız. Bu haklarınızın yasal güvenceye alınmasıdır. Sözleşmenin belirlediği zamanda, belirlediği yöntem ile sigortada yapılarak taşıma işini yaparız. Sigortalama sonrası her parçaya özel paketleme yapılır. Çarpmaya akrşı stop önleyici teknoloji kullanılır. Asansör ve araca yerleştirme olabildiğince kolaylaştırıcı gerçekleştirilir. De-montaj yapılan tüm eşyalar yeni evde monte edilir. Beyaz eşya kurulur. Çalıştırılır. Siz “tamam” dediğinizde biz işimizi başarılı yaptığımızı düşünürüz. Siz taşınma değil seyahat keyfi hissederseniz biz “Evden eve nakliyat izmir i başarılı” olarak düşünürüz.İzmir Evden Eve Nakliyat