Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat pazarı piyasası sanıldığından daha büyük, daha karmaşık ve daha risklidir. İlçemizde on binlere varan öğrenci, binlerce asker, binlerce sağlık personeli, binlerce memur ve işçi olduğundan yılın her ayı hatta her günü yüzlerce insan taşınma halindedir. Bu devasa, taşınma olayı beraberinde büyük bir Bornova evden eve nakliyat pazarı, piyasası yaratmış durumdadır. Kamu, oda, sendika, dernek denetimi yeterli olmadığından, yurttaşlarımızın da nakliyat bilinci gelişkin olmadığından yasadışı nakliyatçıların önünü sonuna kadar açmış durumdadır. Her sokak başında bir nakliyat kamyonu ile karşılaşmanız mümkündür. Acaba bu firma yasal mıdır? Taşıma yetki belgesi var mıdır? Sözleşme yapıyor mudur? Nakliyat sigortası yapıyor mudur gibi sorular akılınıza dahi gelmiyorsa lütfen düşünün.

Bornova Evden Eve Nakliyata

Bornova evden eve taşımacılık firması olarak biz, önce vatandaşa bu işin nasıl yapıldığına ve nasıl yapılması gerektiğine dair detaylı bilgi sunarız. Üzerinde konuştuğumuz şey sizin eviniz, eşyanız olduğundan ve biz onu taşıyacağımızdan mutlaka detaylı bilgi edinmenizi isteriz. Siz Bornova evden eve yasadışı, korsan nakliyat nedir ne değildir bilmiyor olabilirsiniz. Fakat eşyanızı güvenli taşımak istiyorsanız bilmeniz gerekir. Bornova evden eve nakliyat sektöründe güveneceğiniz asıl husus yasadır, yasal güvencedir, sigortadır, sigortanın güvencesidir. Size yasal güvenceyi ancak yasal firma yasal sözleşme yaparak sağlar. Firma yasal değil ise, size sözleşme de sigorta da yapamaz. Yapmak da istemez.

Bornova Evden Eve Taşımacılık

Bornova evden eve nakliye firması olarak biz, ilçemize gelen, ilçemizden giden veya ilçemiz içinde taşınacak olan öğrenci, engelli, hasta ve yaşlı yurttaşlara fiyat dahil her konuda öncelik ve özel hizmet uyguluyoruz. Öğrenci, yaşlı, engelli, hasta yurttaşlarımız daima indirimli ücrete tabidir. Taşınmalarını kolaylaştıracak, onları her türlü zorluktan uzak tutacak nakliyat hizmetini personelimiz özenle, sözleşme ile sigorta ile sağlıyor. Memur, işçi, asker ve sağlık emekçisi yurttaşlarımıza yılın belirli dönemlerinde, özellikle tayin ve terfi zamanlarında kampanyalar düzenliyor, dönemsel indirimli Bornova evden eve nakliyat fiyatı uygulaması yapıyoruz. Bu kampanalarımızdan haberdar olmak için bizim ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Çalışma arkadaşlarımız daha detaylı bilgiyi sunacaklardır.

Evden eve nakliyat Bornova işince bizim ilk sorumuz, evinizin bulunduğu sokağa araç girer mi, yüksekliği  kaçıncı kat, asansör gerekir mi, asansör kurulabilir mi, eviniz ve eşyalarını görüp inceleyebilir miyiz? Ücretsiz ekspertiz yaptıktan sonra, evinizi, eşyanızı inceleyip taşınılacak yer ve güzergah belirlendikten sonra biz size Bornova evden eve nakliyat fiyatını, taşıma sözleşmesini, sigorta olanaklarını teklif olarak sunuyoruz. Sonrası sözleşmeye tabidir. Sözleşme bizden ziyade sizin eşyalarınızı korumak, iş yükümlülüğünü yasal olarak da bizim üstlenmemiz içindir. İstenmeyen durumlar olduğunda sizin elinizde taşıma sözleşmesi sizin hukuki güvenceniz olacaktır. Ne olursa olsun, taşınma işinizi yaptırır iken bu güvenceyi bu önlemi mutlaka almayı ihmal etmeyiniz.

 Bornova Evden Eve Nakliyat