İzmir Şehirlerarası Taşımacılık

İzmir Şehirlerarası Taşımacılık

İzmir şehirlerarası nakliyatı şehir içinden ayıran sadece kısa yol olması ile sınırlı değildir. Elbette uzun yol oluşturduğu belirli farklar vardır. Bunlarda kesinlikle çok önemlidir. Önemsenmeli ve dikkate alınmalıdır. Fakat İzmir şehirlerarası nakliyat başka bir olaydır. Yetki belgesi dahi farklıdır. Şehirler arası nakliyat içerisine Edirne’den Kars’a, Trabzon’dan Hatay’a tüm ülkeyi içine alır. Tüm ülkenin tüm kentlerinden tüm diğer kent ve kasabalarına hatta köylerine taşıyabilecek kapasiteyi ihtiva eder.

İzmir şehirlerarası nakliyat iki temel yöntem ile gerçekleştirilir. Bunlardan ilki size özel nakliyat aracı ve personeli tahsis edilir. Bu şehirlerarası nakliyat personeli sadece sizin eşyanızı taşımak için çalışır. Aynı şekilde şehirlerarası nakliyat aracına sadece sizin eşyalarınız yüklenir. Sizin ile yapılan görüşme, anlaşma ve sözleşme doğrultusunda belirlenen şekilde, yol ve yöntemde ve belirlenen zamanda İzmir şehirlerarası nakliyat gerçekleştirilir. Bu tür İzmir şehirlerarası nakliyat fiyatı elbette biraz daha dolgun ücrete tabidir. Yine hangi şehirden hangi şehre gittiğine ve eşya yoğunluğunuza ve asansör kullanılıp kullanılmadığına göre de fiyat şekillenir. İzmir şehirlerarası nakliyat fiyat 2000 TL İzmir şehirlerarası nakliyat 3000 TL diye fiyat yazmak mümkün değildir. Bunu sadece dolandırıcılar yapar bilginiz olsun.

İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İzmir şehirlerarası nakliyat için diğer yöntem parsiyel taşıma yöntemidir. Nedir parsiyel taşıma? Aynı İzmir şehirlerarası nakliyat kamyonunda aynı yol güzergahında ki şehirlerden birine taşınan bir kaç yurttaşın eşyalarının taşınmasıdır. İzmir şehirlerarası nakliyat kamyonu uygun teknik bölümlenir. En son inecek eşya aracın en önüne ilk önce inecek eşya da aracın en arkasına yerleştirilir. Araç doğru bölümlenmiş ise dikkat edildiğinde eşyalar karışmaz. Fakat dikkat edilmez ise aracın boşaltılma sıralamasına göre yükleme yapılmamış ise bu yöntemde sürekli indirilip bindirilen eşyalar gidene kadar darmadağın olur. Bir birine karışır. Kaybolur. Zaten böyle karıştığında bu İzmir şehirlerarası nakliyat eziyete dönüşür. Çok sık yaşanan kötü deneyimdir. Eğitimsiz ve özensiz personelin oluşturduğu kötü bir nakliyat tecrübesidir. İzmir şehirlerarası nakliyatta parçalı eşya nakliyatı doğru sıralama iel doğru bölümleme ile yüklendiğinde ve boşaltıldığında hiçbir zarar olmayacağı gibi İzmir şehirlerarası nakliyat fiyatı oldukça ekonomik olacaktır.

İzmir şehirlerarası nakliyat için firmamıza ulaştığınızda, yetki belgemizi, personelimizi, araçlarımızı görme, İzmir şehirlerarası nakliyat sözleşmemizi inceleme ve İzmir şehirlerarası nakliyat sigorta sistemimizi değerlendirme şansınız olacaktır.İzmir Şehirlerarası Taşımacılık