İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir evden eve nakliyat fiyatı Pazar ürünü gibi etiket fiyatına sahip değildir. Bu ne demektir? Pazarda domatesin kilosu 2 TL dir. Mağazada bir pantolonun fiyatı 150 TL dir. Bunlar etiket fiyatlarıdır.  İzmir evden eve nakliyat fiyatının böylesi bir fiyatlandırması yoktur olamaz. İzmir evden eve nakliyat fiyatı 570 TL, İzmir evden eve nakliyat fiyatı 650 TL gibi doğrudan etiket rakamalrı ile kim reklam yapıyorsa, ilan veriyorsa, fiyat sunuyorsa o sizi dolandırmak istiyordur. Sizi kandırmak istiyordur. Etikete yazdığı rakam ize dolandırmak veya kandırmak için sunulmuş bir “yemdir.” Bu yemi yemek veya yememek sizin elinizdedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı Uyarılar

İzmir nakliyat fiyatı neden etiket değildir? Firmalar neden ortak fiyat oluşturamazlar? Bu neden mümkün dahi değildir? Çok basit. Hangi ev, hangi eşya nereden nereye nasıl taşınacak o bilinmeden nasıl fiyat verilebilir ki? Her kesin evinin konumu farklıdır. Bazılarına araç dahi giremez. Asansör kurulmaz. Kimilerinin ise eşyaları tek araca sığmaz. Kimilerinin doğru düzgün eşyası yoktur. Eşya sevmez. Üstelik nereden nereye taşınacak. Kaç kilometrelik yol gidilecek. Taşınacağı ev nasıl? Bunların tek bir şekilde olması mümkün mü? Herkesin eşyası, evi aynı olsaydı, herkes aynı mesafeden aynı mesafeye taşınsa idi evet işte o zaman şuradan şuraya şu kadar eşya taşıması şu fiyat denilebilirdi. İşte o zaman İzmir evden eve nakliyat fiyatı 1000 TL, İzmir evden eve nakliyat fiyatı 1500 TL gibi etiket fiyatı olabilirdi. Fakat bu mümkün değil. Bu neden ile etiket fiyatları yanıltıcıdır. Sizde lütfen bilinçli ve duyarlı olun. Oyuna gelmeyin. Dolandırılmanıza fırsat vermeyin.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı Bilgilendirme

İzmir evden eve nakliye fiyatı sorduğunuz firma size “önce evinizin konumunu, katını, eşyalarınızı ve taşınacağınız yeri incelemeliyim. İnceledikten sonra size İzmir evden eve nakliyat fiyatı verebilirim” demiyorsa bilin ki normal olmayan bir durum ile karşı karşıyasınız demektir. Olağan yöntem doğru yöntem, mantıklı yöntem budur. Ekspertiz ücretsiz gelir, ücretsiz inceler, değerlendirir sonra firmaya rapor eder. Ekspertiz raporuna göre firma eşya yoğunluğunuza, sokak ve kat durumunuza bakarak, “şu yöntem ile şu kadar fiyata şu eşyalarınız şöyle taşınabilmesi için İzmir evden eve nakliyat fiyatı şudur” der. Teklifi böyle, bundan sonra, ekspertiz sonrası verebilir. Saatleriniz uyuşamadı gelemiyor ya da gelmesi sizin açınızdan mümkün olmuyorsa, ev, eşya ve taşınacak yerden sizin aracılığınız ile iyice emin olduktan sonra İzmir evden eve nakliyat fiyatı teklifi sunabilir. Tercih edilmez bu yöntem. Mecburi durumda bir tür risk alınmış olur. Firmalar bu riski alamazlar. Çok olağan üstü bir durum var ise, başka ihtimal yok ise ancak o zaman böylesi riske girerler.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nedir?

  • İzmir evden eve nakliyat fiyatı firmanın elektrik, su, personel, yakıt gideri ile oluşmaya başlar.
  • Eşya yoğunluğunuz ile artış gösterir.
  • Bulunduğunuz kat yüksek ise asansör ücreti ve gideri fiyata eklenir.
  • Taşınacak yol uzunluğu hali ile ücreti artı eklenir.
  • Yeni evinizin kat yüksekliği ve asansör ihtiyacı fiyatı artıcı diğer bir unsurdur.

Tüm bunlar netleştiğinde net olarak Evden eve nakliyat fiyatı İzmir şudur denilir.

 İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı