İzmir Şehir İçi Nakliyat

İzmir Şehir İçi Nakliyat

İzmir şehir içi nakliyat için hizmete başladığımız günden bu zamana nerede ise yirmi yıl geçti. İlk yıllarımız işin mutfağında geçti. Nedir? Nasıl yapılır? Püf noktaları nelerdir?

Önce öğrenmek hem de işin içinde, hizmet vererek öğrenmek gerekiyordu. Ofis almak, araç almak hayal bile değildi.

İzmir şehir içi nakliyatı öğrendikçe, “acaba biz yapabilir miyiz?” sorusu ile başladı her şey. “Yapmak için daha çok öğrenmeli, daha çok çalışılmalı” azmi ile devam etti.

İzmir Şehir İçi Nakliyat

İzmir şehir içi nakliyat için maliyeye başvurup, vergi kaydı açtırdıktan sonra, araç almak gerekiyordu. Bütçeye uygun araç. İş yapacak araç önemliydi. Tanıdık bir nakliyatçıdan almıştık ilk aracımızı. İlk taşıma işimizi bu araç ile heyecan ile yapmıştık.

“Hemen yetki belgesi almalıyız” diye düşünmüş, ilk işimizin getirisi ile yetki belgesi almaya koşmuştuk. Nakliyeci dostların da katkısı çok büyüktü. Eş, dost, aile, çevre bir şekilde destek oldu, el verdi.

Zamanla, araçlarımız oldu. Yük asansörü aldık. Personel arkadaşlarımızın sayısı hızla arttı. Biz hala o ilk heyecan ile devam ediyoruz. Hala yeni müşteri geldiğinde heyecanlanıyoruz.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık

İzmir şehir içi taşımacılık sektörü bu zaman zarfında inanılmaz kirlendi. Yokluktan mı, aç gözlülükten mi, kolay para kazanma hırsından mı bilinmez. Bir eşya dahi paketlemeyenler. Bir kamyon alıp kendilerini, “nakliyeci” ilan eder oldular.

Vergi kaydı yok, personeline sigorta yapmıyor. Gündelikçi çalıştırıyor. Yetki belgesi yok. Aracına bakım yapmıyor. Yani her şeyden çalarak “taşımacılık” yaptığını ilan edip reklam veriyor.

Bu bilgi olarak aklınızda bulunsun. Eşyanızı kime emanet ettiğinizi bilmenizde fayda var. En azından yasal olan, sözleşmeli çalışan, kendi aracı ve personeli ile çalışan firmaları tercih etmeniz sizin eşya güvenliğiniz için de çok önemlidir.

İzmir Şehir İçi Nakliyat Fiyatı

İzmir şehir içi nakliyat fiyatı 300 TL diyen de olur İzmir şehir içi nakliyat fiyatı 2300 TL olur diyende olur. Bu sektör de hırsız, dolandırıcı, kayıt dışı, korsan çok olduğundan kimin nasıl ve ne amaçla ücret verdiğini, fiyat verdiğini anlamak kolay değildir.

Biz, ücretsiz ekspertizden sonra, İzmir şehir içi nakliyeyi nasıl yapacağımızı planladıktan sonra fiyat sunuyoruz. Önce hizmeti nasıl yapacağımızı bilmemiz ve belirlememiz gerekiyor. Ücretsiz ekspertiz arkadaşımızın görevi budur.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 İzmir Şehir İçi Nakliyat