Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Bostanlı evden eve nakliyat, semt sınırları içinde, İzmir şehir içinde veya şehirlerarası tüm il ve ilçelere yedi yirmi dört hizmet veren firmayız. Bizim için Bostanlı taşımacılık hizmeti, yurttaşın ev eşyasını, ofis eşyasını, iş yeri malzemesini aldığımız gibi yeni yerine güvenle taşımak ve sağlam şekilde yeni yerine ulaştırmaktır. Bostanlı nakliyatın başarılı olabilmesi için gerekli teknik donanım, personel kapasitesi, araç niteliği ve yasal yetki belgeleri elbette şarttır.

Bostanlı evden eve nakliyat için biz uzun yılların birikimini oluşturur iken öncelik ile yasal sürecin hukuk güvencesini esas aldık. Bostanlı taşıma işi için şehir içi veya şehirlerarası taşıma yetki belgemizi almadan kontak çevirmedik. Vergi levhamızı ofisimize asmadan tek kuruş ücret alamdık tek bir iş dahi yapmadık. Sigortasını yapmadığımız tek bir personeli dahi tek bir iş de bile çalıştırmadık. Bu başlangıç ve uzun yılların deneyimi ile edindik ki hukuk ile çalışmak kalıcı ve başarılı olmanın en önemli güvencesidir. Bostanlı nakliyat işletmemiz önce kendi hukukunu oluşturduğundan hizmet verdiği yurttaşa ve taşıdığı eşyaya karşı da sorumlu hukuk esası ile yaklaştı. Bizim için taşıdığımız eşyalar sadece eşya değil, yurttaşın hayatında yeri ve değeri olan, yaşamını sürdürmesini sağlayan, kültürel iletişimi ve hatırası bulunan, hukuku olan değerlerdir. Biz bir eşya ile bir değeri bir hukuk ile taşıdığımızın daima bilincinde olduk.

Bostanlı evden eve nakliyat olarak biz, kimin nasıl çalıştığına bakmadık. Rakip firmalar ile uğraşmadık. Onların yaptıklarından ve elbette deneyimlerinden ders çıkararak tecrübe edindik. Örneğin onlar için Bostanlı taşıma sözleşmesinin hiç önemi olmadı, sözleşmeli Bostanlı nakliyat yapmadılar. Biz, Bostanlı sözleşmeli taşımanın hem yurttaşın, hem taşıma işinin hem de eşyanın hukukunu koruduğunu çok kere tecrübe ederek yaşadık. Her taşımada umulmayan, düşünülmeyen sorun çıkabilir. Çözüm hukuk ile olduğunda sonuç her kes için kazanım olmaktadır.

Bostanlı evden eve nakliyat işine başlamadan önce biz her daim, sözleşme sonrası Bostanlı nakliyat sigortasını hep yaptık, yapıyoruz ve yapmaya da devem edeceğiz. Çok nadir dahi olsa, yurttaşın, televizyonu, buzdolabı, çamaşır makinası, mobilyası en küçük hasar dahi aldığında, hiçbir kişisel tartışmaya girmeden, yurttaşı da üzmeden nakliyat sigortası zaten hasarı telafi etmektedir. Kimse mağdur olmamaktadır. Basit küçük hesapların kaybı ve zararı büyüktür. Küçük bir sigorta giderini karşılamamak için Bostanlı nakliyatı, sigortasız yapan binlerce liralık eşyaları riske ederek taşıyan firmaların olduğunu görmek, bilmek de can sıkıcı oluyor. Fakat yurttaşa bu bilgilendirme de yapılmalıdır.

 Bostanlı Evden Eve Nakliyat