Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Balçova evden eve nakliyat fiyatı İzmir’in merkez ve çevre ilçelerinden ciddi anlamda farklılık gösterir. Firmaların verdiği rakamlar arasında rakamlar karşılaştırıldığında devasa fark çıkar. Neden? Çünkü haksız rekabetin en yoğun olduğu ilçelerin başında Balçova gelir. Nedir haksız rekabet? Haksız rekabet şudur. Eşit koşullarda olmayan firmaların rekabet etmesine haksız rekabet denir. Firmalar neden eşit koşullarda olmazlar? Bir çok firma, firma bile değildir. Ofisi yoktur. Ofis gideri yoktur. Elemanı yoktur eleman gideri yoktur. Vergi ödemez. Sigorta ödemez. Aracı dahi olmayanlar vardır. Araç gideri de ödemezler. Nerede ise sıfır gider ile size fiyat vermektedirler. Bunu nasıl yapıyorlar. İlan, reklam, dejenere bilgileri kullanarak sizin işinizi “ucuz Balçova evden eve nakliyat fiyatı” na alarak sizin işinizi yine başka firmalara satıyorlar. Aradan komisyon alıyorlar. Siz fazladan ücret ödediğinizin farkına dahi varmıyorsunuz.

Balçova Evden Eve Nakliyat Firma Fiyatı

Balçova evden eve nakliyat fiyatında önce korsan firmaların ağına düşmemek sizin için önemli ise, “Balçova evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Balçova evden eve nakliyat fiyatı 550 TL” gibi reklam yapan firmaları iyi tanımanızda ve acaba sorusunu sormanızda fayda var. Acaba korsan olabilir mi? Vergi kaydı olmayan, elemanına sigorta yaptırmayan, araç sahibi olmayan, taşıma yetki belgesi olmayan bu kişiler böylesi reklam yaparlar. Böylesi korsanlar evinize girsin, eşyalarınızı alsın ister misiniz? Güven duyar mısınız? Eşyanızı teslim eder misiniz? Bu tercih sizin. Biz, sadece Balçova evden eve nakliyat fiyatı konusunda doğru bilgilendirmeye, tehlikeler karşısında sizi uyarmaya çalışıyoruz. Bu bizim mesleki görevimizdir.

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Balçova evden eve nakliyat fiyatı verebilmek için biz, önce eşyanızın yoğunluğu, bulunduğu sokak ve kat konumu, nereden nereye götürüleceğine dair detaylı bilgi edinmek isteriz. Bunun için ücretsiz ekspertiz yaparız. Siz çalışma koşulunuz ekspertize müsait olmuyorsa da detaylı bilgi ediniriz. Bu bilgilerden sonra, asansör gerekli mi değil mi, kaç kişilik personel çalışacak, hangi araç kullanılacak, taşıma mesafesi dikkate alınarak size, Balçova evden eve nakliyat fiyatı teklifimizi sunarız. Anlaşabiliyorsak, önce Balçova evden eve nakliyat sözleşmesi yaparız. Her şey imza altında hukuk güvencesinde olur. Eşyanızı da Balçova evden eve nakliyat sigortası ile sigortalarız. Sözleşme de belirlenen fiyat sabitliği ile, sözleşmede belirlenen yöntem ile taşırız. Her şeyin hukuku, güvencesi, sigortası ve ödediğiniz ücretim faturası vardır. Korsan olmayanların ücret ve fiyat yöntemleri budur.

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı Kampanyalarımız

Balçova evden eve nakliyat fiyatı için dönemsel kampanyalarımız olur. Takip edebilirsiniz. Öğrenci, hasta, yaşlı ve engelli yurttaşlara tüm koşullarımızı zorlayarak daha indirimli fiyat vermeyi esas alıyoruz. Böylesi özel durumlar için ilgili personelimiz ile görüşmeniz gerekecektir.

 Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatı