Bayraklı Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı sorduğumuzda alacağınız ilk cevap rakam ise bizim “acaba” sorusunu sormanızda geç kalmamanız gerekir. Neden? Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı sorusuna verilecek ilk cevap ne olmalıdır? Bu sorunun ilk cevabı nereden nereye hangi eşyaları ne zaman taşıyacağız gibi bizden bilgi almaya dönük sorular olmalıdır. Hatta ücretsiz ekspertiz yapmak istediklerini, buna müsait olup olmadığımızı sormalıdırlar. Ücretsiz ekspertiz yapmadan fiyat vermemiz, rakam vermemiz isabetli olmaz, yanlış olabilir diye de bizi uyarmalıdırlar.

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı sorduğumuzda, Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı 540 TL, Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı 640 TL gibi otomatik, etiket fiyat veriyorlarsa, bunların niyeti nakliyatı verdikleri ücrete başlatmaktır. Bu ücrete başladıklarında izledikleri yol şudur. Şöyle, ya da böyle gelirler. Yani gelişleri de sorundur. Söyledikleri günde gelmezler. Söz verdikleri saatte olmazlar. Yok kamyonu bekliyoruz, yok şoför diğer işi yapıyor gibi bahaneler üretirler. Örneğin taşınma deneyimi yaşamış, Bayraklı da yaşayan insanlara sorun alacağınız cevaplar şöyledir. “Eşyaları paketledikten sonra, işi durdurdular. Sandığımızdan çok eşyanız varmış dediler. Ek ücret, 100 TL vereceksiniz” dediler. “Tartıştık. Paketlemiş eşya evin ortasında kalacak değil ya istedikleri 100 TL yi ödedik.” Bu kez de, “bu eşyaları araca yüklemek için asansör lazım, asansör kirası 500 TL, 250 TL siz, 250 TL biz ödeyelim” demezler mi?” mecburen istedikleri ücreti ödedik. Taşındığımız yerde “biz, beyaz eşya kurulumunu bilmiyoruz, 100 TL öderseniz beyaz eşya kurulumunu bilen personel gelir kurulum yapar” dediler. Ödemesen çamaşır makinası, buzdolabı nasıl olacak? Sonrasında aynı şeyi, “mobilya kurulumu için 70 TL öderseniz, personel gelir monte eder” demezler mi? Soyulmanın Bayraklı evden eve hali bu olsa gerek. Bu tür hikayeler bir değil yüz değil çok daha fazla var. Bu örneklerin bilinmesi, aynı hataya düşülmesini engellemek için gereklidir.

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı ücretsiz ekspertiz sonrası veriyoruz. Anlaştığımızda derhal sözleşmemizi yapıyoruz. İmzalıyoruz. Bayraklı nakliyat sigortası ile de eşyanızı sigortalıyoruz. Hukuk garantisinde sigorta güvencesinde Bayraklı evden eve nakliyat gerçekleşiyor.

 Bayraklı Evden Eve Nakliyat Fiyatı