Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı için bizi aradığınızda biz, önce, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 580 TL veya Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 880 TL gibi rakamları size teklif olarak sunmuyoruz. Önce, mobilyanızı, beyaz eşya yoğunluğunuzu, tekstil eşya yoğunluğunuzu, eşyalarınızın bulunduğu sokağa nakliyat aracının rahat girip giremeyeceğini, asansör ihtiyacı olup olmayacağını, yeni evinizin benzeri özelliklerini soruyoruz. Hatta size ücretsiz ekspertiz gönderip gönderemeyeceğimizi soruyoruz. İlgili departmanda çalışan arkadaşımız, gelsin yerinde görsün incelesin istiyoruz. Niçin? Biz önce Gaziemir evden eve nakliyat hizmetini nasıl vereceğimizi bilmek, analiz etmek istiyoruz. Bu hizmetin değeri, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatını da belirleyecektir? Sizce de doğru ücret yöntemi bu değil midir?

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı almak istediğinizde, kimileri önce size, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 550 TL gibi rakam sunar. Bu aslında sizi yanıltmak, istismar etmek içindir. Bir asansör için bir nakliyatta 250 TL ödeniyorsa, sizin eşyanıza asansör gerekiyorsa bu fiyata bu işi nasıl yapacak? Şöyle yapıyorlar. Örneğin 350 TL ye anlaştınız. Geliyorlar, eşyanızı ambalaj yapıyor, evin ortasına yığıyorlar. Buraya kadar siz bir sorun hissetmiyorsunuz. Sonrasında, asansör için, gidilecek yol yakıtı için, mobilya montajı için, beyaz eşya kurulumu için, ayrı ayrı fiyatı bu taşınmanın kendilerine uygun aşamalarında sizden istiyorlar. Siz, zaten 350 TL ödediğinizden, eşyanız paketlenmiş olduğundan vaz geçemediğinizden, istenen her ücreti soyulan insan, dolandırılan insan psikolojisi ile taksit-taksit ödüyorsunuz. 350 TL başlayan nakliyat yaklaşık 2500 TL ye tamamlanmış oluyor. Tabi bir tür çalışanların sözleşmesi yok, taşıma sigortası yok, ödemeniz karşılığı faturası yok. Elemanları gündelikçi. Olurda siz, taşınmanın bir aşamasında karakola giderde şikayet ederseniz,” siz suçlu duruma düşersiniz”. “Hani faturan, hani sözleşmen?” sorularına cevap veremezsiniz. Soyguncu firmanın koparacağı yaygara da zaten yazılacak gibi değildir.

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı için siz, siz olun, alabileceğiniz en çok sayıda firmadan, ama resmi Gaziemir nakliyat firmasından, kendi sigortalı personeli, kendi logolu aracı, kendi yetki belgesi olan, sözleşme, nakliyat sigortası yapan firmadan teklif alınız. Gaziemir taşıma sözleşmesi imzalamadan, Gaziemir nakliyat sigortası yapmadan, fatura almadan bir lira dahi ödeme yapmayınız. Biz üstümüze düşen ahlaki görev gereği gayet açık bilgilendirmemizi yapıyoruz. Seçenek sizin seçeneğiniz olacaktır.

 Gaziemir Evden Eve Nakliyat Fiyatı