Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir evden eve nakliyat şehrin yeni yüzünde sürekli yenilenen firma olarak hizmetini daima geliştirmeyi prensip edinmiştir. İster Gaziemir içinden bir adresten diğerine, ister, ülkemizin her hangi bir adresinden Gaziemir’e ister ise de Gaziemir’den Türkiye’nin başka bir yerleşim yerine evini, eşyanızı, iş yerinizi taşıyın fark etmez biz, bu taşımayı yapacak kapasiteye, personele, araç donanımına sahibiz ve bu hizmeti kalite ve ekonomik düzeyde yaparız. Yedi yirmi dört bize, ister sitemizden, ister mailimizden ister iseniz de telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Gaziemir evden eve nakliyat firması olarak biz sizin, evinizin, eşyanızın güvenliği için gerekli ön bilgilendirmeyi yapmayı mesleki görev saydığımızdan burada kimi önemli veriler sunacağız. Bu sektörde gerekli düzeyde kamu denetimi olmadığından bir kamyon alan kendini nakliyatçı ilan etmektedir. Bir site yaptırıp bir de reklam ilanı yaparak insanları yanıltmaya ve dolandırmaya çalışmaktadırlar. Her nakliyatçıyım diyen gerçekte sahiden nakliyatçı olmayabilir. Siz vergisi olmayan, araç taşıma yetki belgesi olmayan, personeli sigortalı olmayan, sizinle sözleşme, eşya sigortası yapmayan kişilere ve firmalara karşı bilinçli olmalısınız. Olurda fark edemezseniz evinize hırsız, korsan soktuğunuzu, eşyalarınızı bu hırsızlara, korsanlara teslim ettiğinizi geçte olsa anlayacaksınız. Bu taşınma size hem çok pahalıya patlayacaktır. Hem de beyaz eşyanız, elektronik eşyanız, mobilyanız perişan halde zarar görecektir. Bir çok eşyanızı da yenileme masrafına katlanacaksınız. “Nasıl arkadaşım bunun denetimi yok mu?” diye şu an içinizden geçiriyor ve soruyorsanız maalesef “evet yok” gibi gerçeği bilmelisiniz. Bu nedenle siz denetleme bilgisine sahip olmalısınız.

Gaziemir evden eve nakliyat fiyatı 600 TL, Gaziemir evden eve nakliyat 1600 TL gibi afaki ilanları hem siteler de hem de el ilanlarında görebilirsiniz. Gördüğünüzde siz, “hangi eşyayı, kaçıncı kattan, kaçıncı kata taşıyacağınızı bilmeden nasıl böyle ilanlar veriyorsunuz” diye araştırıp, sorup, sorgulamazsanız, hırsız, korsanların tuzağına düşüyorsunuz demektir. Önce fiyat değil önce hizmet nasıl yapılacak sorusu ve bu hizmetin ücretlendirilmesi yolu, yöntemi doğru olandır.

Gaziemir evden eve nakliyat için firma personelimiz ile irtibata geçtiğinizde, işinde profesyonel personelimiz size önce ekspertiz yapmak istediklerini ifade edeceklerdir. Ekspertize müsait olmaz iseniz de sizden detaylı eşyanızı, kat yüksekliğinizi, nereden nereye taşınacağınızı sorarak emin bilgi aldıktan sonra fiyat teklifi ve taşıma yöntemini size sunacaklardır. Sizin ile düşünce alış verişinde mutabık olurlarsa Gaziemir evden eve nakliyat sözleşmesi yapacaklar ardından eşyalarınıza taşıma sigortası yapacaklardır. Amaç hem sizin nakliyat hukukunuzu yasal güvenceye almak hem de eşyanızı olası risklere karşı güvenceye almaktır. Sonrası her şey sözleşmede yazıldığı gibi Gaziemir evden eve nakliyatın yapılması olacaktır.

 Gaziemir Evden Eve Nakliyat