İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyat teknolojin vardığı ileri düzeydir. Yüksek katlı apartmanlarda taşınma sıkıntılıydı. Apartman boşluklarında eşyanın aldığı hal içler acısı idi. Ne kadar sağlam ambalaj yapılsa da apartman boşluğunda, merdiven kenarlarına çarpmayı engellemek mümkün olmuyordu. Çalışan elemanlarımız için de sırtta on, on beş kattan eşya indirmek veya on, on beş kat eşya çıkarmak çok, inanılmaz çok zor bir çalışmaydı. Bir süre sonra en hafifinden bel fıtığı kendini gösteriyordu. Taşıma sektöründe bu yöntem ile sırtta eşya taşıyan personelin sağlık açısından geleceği de yoktu. Kireçlenme ve fıtık kaçınılmaz meslek hastalığı idi.

İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatı Nedir?

İzmir asansörlü nakliyat fiyatı üzerinde durmalıyız. İzmir asansörlü nakliyat fiyatı 780 TL, İzmir asansörlü nakliyat 900 TL, İzmir asansörlü nakliyat 1300 TL gibi rakamlar internet sitelerinde, reklam panolarında, broşürlerde görülmektedir. İzmir asansörlü nakliyat fiyatının etiket rakamları dikkat çekmektedir. Rakamların cazibesine kapılan vatandaş kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağını bilmeden nasıl asansör ücreti istiyorsun sorusunu dahi sormayı akıl edememektedir. Genel olarak bu rakamlar tuzaktır. Yanıltmadır. Asansör nereye nasıl kurulacak, kaçıncı akta katar uzanacak, taşınacak eşya yoğunluğu, asansörün çalışma süresi ve performansı bilinmeden İzmir asansörlü nakliyat fiyatı vermek kala ziyan değilse hiledir, dolandırmadır, kandırmadır. Amaç sizi tuzağa düşürmedir.

İzmir asansörlü nakliyat firması olarak bize İzmir asansörlü nakliyat fiyatını sorsanız, ne kadar deseniz. Biz size önce, bulunduğunuz sokağın konumu, evinizin bulunduğu apartmanın durumu, bulunduğu katın yüksekliği, asansör kurulup kurulamayacağı soracağınız. Önce görmek, incelmek, değerlendirmek isteyeceğiz. Örneğin asansörün kurulamayacağı yere İzmir asansörlü nakliyat fiyatı vermek ne kadar akıl karı olur. Siz, asansör kurulup kurulamayacağını nasıl bilebilirsiniz ki? Bu gerçeği bilen firma bu incelmeyi yapmadan nasıl fiyat veriyor? Ne için İzmir asansörlü nakliyat fiyatı verdiğini de artık varın siz düşünün. Üzerine siz kafa yorun.

İzmir asansörlü taşımacılık en çok rakamın oynadığı sektördür. Firmanın asansörü var ise, yakıt, artı zaman, artı eleman ücreti koyacaktır. Firmanın kendisinin yoksa asansörü olan firmadan kiralayacaktır. Kira artı komisyon karını koyacaktır. Bu durumda siz hem kira hem de komisyon ödüyor olacaksınız. Asansör pahalı bir teknolojidir. Kullanımı da pahalıdır. Her firmada bulunmaz. Bulunsa da kurulumu, kullanımı profesyonellik ister. Profesyonel kullanılmaz ise ölümcül kazalar ortaya çıkmıştır. Bir çok ile yaşanmış ölüm ile sonuçlanmış nakliyat asansörü kazaları vardır.

İzmir Asansörlü Nakliyatı Yapıyoruz

İzmir asansörlü nakliye firması olarak bize ulaştığınızda, ihtiyacınızı ilettiğinizde, biz eşyanızı, kat yüksekliğinizi, asansör kurmaya gerek olup olmadığını, gerek var ise, hidrolik, mekanik hangi asansörün performanslı çalışacağına karar verip size İzmir asansörlü nakliyat fiyatı teklifini sunuyoruz. Sonrası anlaşmamıza ve sözleşmemize bağlı olarak ilerleyecektir. Biz personelimize, teknik donanımıza, asansörümüze güveniyoruz. Bu iş için özel eğitilen profesyonel takımımız ve düzenli aralıklarla sürekli bakımı yapılan asansörlerimiz var.

 İzmir Asansörlü Nakliyat