İzmir Büro Taşıma

İzmir Büro Taşıma

İzmir büro taşıma sizin için ne kadar önemli ise bizim için de o kadar önemlidir. Bizim mesleğimiz, işimiz budur. Siz de büronuz ile mesleğinizi icra ediyor olabilirsiniz. Büro malzemeleriniz taşımanız gerektiğin de biz size etik olarak öncelik ile doğru araştırma yapmanızı, araştır iken de olası karşılaşabileceğiniz yanıltıcı hileleri anlatmak ve meslek bilgisi sunmak istiyoruz. Sizin öncelikle yasal bilgi edinme hakkınıza saygı duyuyor, meslek açısından sorumluluğumuzu yerine getirmek istiyoruz. Ne yazık ki ülkemizde bilgi kirliliği hayatın her alanında almış başını gidiyor. Bu sadece bize has olay da değil. Bilgi çağındayız. Bilgi kirliliğinden bilgiyi doğru bilgiyi bulmakta zorlanıyoruz.

Büro taşıma İzmir için dikkat edeceğiniz ilk bilgi yasal, vergi mükellefi olduğundan emin olduğunuz işletme ile çalışmaktır. Büro malzemesi taşındığına göre, vergi mükellefi olup olmadığını öğrenmenin basit olduğunu biliyor olmalısınız. Vergi mükellefi olmayan korsan büro taşımacıların eline düşen büro malzemelerini yeniden almak zorunda kalacağından taşıma zahmetine girmemenizi öneririz. Neden? Hırpalanacaktır. Büro malzemeleri, büro malzemesi olmaktan çıkacaktır. Nasıl? Doğru paketlenmeyen masanın, bilgisayarın, yazıcının, avizenin taşınır iken ne hale geleceğini kestirmek zor değildir. Korsan firmalar ofis malzemelerinize ne olduğu ile hatta onu taşıma işi ile bile ilgilenmezler, bir an önce paralarını alabilmek için, “al at, parayı kap” yöntemini kullanılırlar. Alınıp atılan büro malzemenizi bir daha büroda nasıl kullanabilirsiniz ki?

İzmir büro taşıma için önemle dikkat edeceğiniz diğer hususun mutlaka nakliyat sigortası yaptırmak olduğunu ayrıca dikkatinize sunmak isteriz. Nakliyat sigortasının büro malzemeleriniz için önemi şudur? İstemeyerek, olağan dışı, hesap dışı bir hasar, kaza, bela, ziyan olduğunda, sigortalanan büro malzemesini sigorta şirketi karşılayacağından sizin her hangi bir zararınız olmayacaktır. Çok önemli bir eşyanız hasara uğradığından iş kaybınız ve malzeme kaybınız olmayacaktır.

İzmir büro nakliyat önemli olabilecek diğer husus, nakliyat sözleşmesidir. Nakliyat firmaları genelde bu tür sözleşmeleri istemezler. “Ne olacak ki, bize güvenmiyor musunuz” derler. Sözleşmeler iyi günler için değil kötü günler için, anlaşmazlık durumları için yapılır. Yurdum insanı “söz ağızdan çıkar” demeyi gayet iyi bilir fakat “imza kalemden çıkar” demeyi ihmal etmek ister. Olurda, sıkıntı olduğunda sizin savunmanız, hukuki hakkınız, sözleşmeniz olacağından lütfen sözleşme yapmayı ihmal etmeyiniz.

İzmir büro taşıma için firmamız ile iletişim kurduğunuzda, İzmir büro taşıma fiyatı, yöntemi, sigortası, ambalajı konularında daha detaylı bilgiyi, uzman çalışma arkadaşlarımızdan alabilir, doğru tercih yapabilirsiniz.

 İzmir Büro Taşıma