Ambalaj

Ambalaj

İzmir nakliyat ambalajı işini ciddiye alan firmalar için en öneli çalışma kısmıdır. Eskiden harala gürele yöntemler ile yapılırdı. Sadece eskiden değil hala eski kafalı nakliyatçılarda bu yöntem kullanılmaktadır.

İzmir Nakliyat Ambalaj Aşamaları

İzmir nakliyat ambalaj üç temel unsur ile şekillenir. Birincisi ambalaj edilecek malzemenin hakkında detay bilgi edinilmesidir. İkincisi bu malzemeye uygun en doğru ambalaj malzemesinin temin edilmesidir. Üçüncüsü ise uzman bir personelin doğru malzeme ile doğru ambalajı yapmasıdır.

İyi malzeme olmaz ise iyi ambalaj yapılamaz. İyi personel olmaz ise iyi ambalaj dahi olsa işi bilmediğinden paketleme yapamaz.

Profesyonel firmalar tekniği takip ederler. Zira günümüzde televizyon için ayrı, buzdolabı için ayrı, tekstil ürünleri için ayrı, cam ürünler için ayrı, mobilya eşyaları için ayrı ambalaj malzemeleri bulunmaktadır.

Amatör firmalar işin bu kısmını battaniyeye sararak, büyük çuvallara doldurarak çözmeye çalışırlar. O kadar ücret ödeyerek aldığınız televizyonunuzun bir çuvalda taşındığını görmek ister misiniz? Bu tercih elbette size aittir.

İzmir Nakliyat Ambalaj Uzmanlığı

Sahiden uzmanlık gerektiren bir iştir. Cam türlerinin paketleme malzemesin doğru seçimi, elektronik eşya ambalajı için gerekli malzeme kullanımı ve daha önemlisi paha değeri yüksek buzdolabı gibi ürünlerin darbe almasını, kaymasını önleyecek ambalaj yapabilmek profesyonellik gerektiren yetenektir.

Ambalajlamak da yetmeyebilir. Darbelere, çarpmalara karşı darbe önleyici malzeme kullanmak gerekir. Olası kaymalara karşı stoplayıcı malzemeyi doğru kullanmayı tercih etmek gerekir.

Biz firma olarak, ekspertizimin bilgilendirmesi ve sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda eşyalarınıza özel ambalaj malzememiz ve profesyonel ekibimiz ile ambalaj yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ambalajın hiçbir detayını asla atlamazlar. Deneyimleri ve tekniği doğru kullanarak ambalaj ve paketleme ile eşyanızı güvenli şekilde taşırlar.

Paketlenmeyen hiçbir malzeme değil taşınmak yerinden oynatılamaz. Taşınacak tüm eşyaların doğru paketlendiği kontrol edildikten sonra hareket ettirilir.

 Ambalaj