Karşıyaka Nakliyat Fiyatı

Karşıyaka Nakliyat Fiyatı

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatınız nedir sorusu önce soruluyor. Önce sorulması gereken soru bu değil. Önce sorulması gereken soru şudur. Karşıyaka evden eve nakliyatı nasıl yapıyorsunuz olmalıdır. Hizmeti verdiğiniz araçlar modern mi? Personel profesyonel mi? Sigorta güvenceniz var mı? Hukuksal geçerliliği olan sözleşme yapıyor musunuz? Ödemelerimize fatura kesiyor musunuz? Gibi sorular sorulur ve cevabından emin olunursa fiyat nedir, kampanyanız var mı, indirim yapıyor musunuz gibi sorular devamında gelir.

Karşıyaka evden eve taşımacılık fiyatı 500 TL, Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 1500 TL gibi rakam vermeden önce bir firma size “önce ekspertiz yapmalıyız” demelidir. Ekspertiz yapmadan veya sizden ekspertiz bilgileri almadan rakam veren firma mesleğinde amatör değil ise iyi niyetli olmayabilir. Bu işin en önemli sayılabilecek püf noktasıdır. Lütfen dikkatinizde bulunsun. Bunu uyarıcı bilgi olarak değerlendirin. Nedir ekspertiz? Eşya yoğunluğunuz, eşya özellikleri, evin bulunduğu sokak, sokakta nakliyat aracının rahat hareket edip edemeyeceği, eşyaların bulunduğu katın yüksekliği, asansör gerekip gerekmediği, asansör kurulacak ise kolay kurulup kurulamayacağı, nereden nereye taşınacağı ve yeni evin sokak ve yine bulunduğu kat durumunu kapsar ekspertiz. Ücretsiz yapılır. Amaç nedir? Amaç firma nasıl taşıyacağına doğru karar verir. Bu firma için gerekli bilgilerdir. Ona göre eleman, araç, ambalaj malzemesi bulunduracaktır. Bu bilgilere göre de fiyat verecektir. Sizce de doğru ücretlendirme, fiyatlandırma yöntemi bu değil midir?

Karşıyaka evden eve nakliye fiyatı 2000 TL, Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 2500 TL gibi sabit bir rakam yoktur. Üç artı bir eşyası olanın fiyatı iki artı bir olandan, bir artı bir eşyası olandan farklıdır. Yedinci kattan yedinci kata taşınanın fiyatı birinci kattan birinci kata taşınandan farklıdır. Asansörlü taşıma ile asansörsüz taşıma fiyatları da farklıdır. Dolayısı ile “Şok, şok Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı 600 TL” gibi reklam ister internette, ister el ilanında ister ofis panosunda gördüğünüz de bu işte iyi niyet olmadığını düşünün. Bu bilgiyi de lütfen aklınızda tutunuz. Böylesi ilan verenler iş başladığında, “bu fiyatlar asansörsüz fiyatlar sizin eşyalarınız için asansör gerekli artı asansör ücreti” isterler, “bu fiyatlar az eşyalı evler için sizin eşyanız çok artı ücret” derler. Burada ki püf nokta da şudur. Taşımaya başladıktan sonra bu taleplerini söylerler. Siz, hayır bırakın vaz geçtim diyemeyeceğiniz zamandır taşımaya başlandığı zaman, tam olarak o zamandır. Bu nedenle taşımaya başlayınca bunları söylerler.

Evden eve nakliyat fiyatı Karşıyaka için ilk paragraftaki soruların önemi anlaşıldı değil mi? Korsan olmayan firma, ekspertiz yapar, fiyat verir, anlaşılırsa, Karşıyaka evden eve nakliyat sözleşmesi yapar, eşya sigortanızı yaptıktan sonra işe başlar. Biz böyle çalışıyoruz. Biz böyle çalışıyoruz der iken, olması gerektiği gibi, mesleki estetiğe, ahlaka, yasal gerekliliklere, sözleşme yükümlülüğüne bağlı ve performanslı güvenceli çalışıyoruz.

 Karşıyaka Nakliyat Fiyatı