Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak evden eve nakliyat olarak, İzmir şehir içi hem de İzmir şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin temel özelliği, Konak’ta yaşayan ilçe içinde mahalleden mahalleye veya Konak’a taşınacak olan yurttaşlarımızın eşya taşınmasını gerçekleştirmektir. Konak taşıma olarak iş yeri taşımasını, ofis malzemeleri taşımasını, fabrika ve benzeri taşınma işinizi yedi yirmi dört çalışma temposu ile yapıyoruz. Bizim işimiz bu.

Konak evden eve nakliyat için şehir içi veya şehirler arası taşıma yapabileceğimiz yetki belgemizi ilgili yetkili kurumdan aldık. Bu belge olmadan çalışan bir çok Konak taşıma şirketi bir tür korsan, yasa dışı çalışmaktadır. Ehliyetsiz araba kullanmaya benziyor. Nasıl ki, ehliyetsiz araç kullanmak yasak ise, taşıma yetki belgesi hem şehir içi hem de şehirler arası taşıma yetki belgesi olmadan taşıma, nakliyat yapmak da yasaktır. Zabıta veya trafik denetiminde gark edildiğinde araç ve eşyalar bağlanır. Eşyaların sizin olması bağlanmasına engel olmaz. Bundan sonrası zaten felaket, eşyalarınız için facia bir durumdur. Hangi firma ile görüşür iseniz görüşün, yetki belgelerinin geçerlilik tarihine, orijinal olup olmadığına muhakkak dikkat ediniz. Bürokratik işlemleri, ekonomik külfiyeti ve firma yeterliliği olmadığında, bu yeterliliği olmayan firmalar, taşıma yetki belgesini ya almazlar. Ya da sahte kullanırlar. Bunu bakınca anlamak o kadar da zor olmaz. Denetime açık, çıplak göz ile rahat görülebilecek ve kontrol edilebilecek bir yerde olmalıdır.

Konak evden eve nakliyat için firmamızın kullandığı araçlar firmamıza aittir. Konak asansörlü taşımada kullandığımız asansörümüz de firmamızın asansörüdür. Asansör ihtiyacı olduğunda diğer firmalardan asansör kiralama yol ve yöntemine gitmiyoruz. Konak evden eve nakliyat için gerekli ise kendi asansörümüzü, kendi personelimiz kuruyor ve çalıştırıyor. Kamyon ve benzeri taşıma araçlarının tümünde, firma logomuzu, iletişim bilgilerimizi açık olarak görebilirsiniz. Tüm konak taşıma firmaları, Konak evden eve nakliyat araçlarını aslında kendi logosu ve iletişim bilgilerini giydirmelidir. Şeffaf taşımacılık için bu önemlidir. Gereklidir.

Konak evden eve nakliyat için bizim ile irtibata geçtiğinizde, konak taşıma işletmemizden ekspertiz departmanından uzman arkadaş eşya ve ev analizi için sizden detaylı bilgi alacaktır. Bu bilgi sonrasında, Konak evden eve nakliyat fiyatı teklifi sunacağız. Anlaştığımızda, Konak evden eve nakliyat sözleşmesi ve taşıma sigortamızı yapacağız. Önce yasal güvenlik sonra firma güvenliği sağlanacaktır. Güvenlik önlemi alınmadan bir metrelik yol dahi gidilmez. Gidilmemelidir. Konak evden eve nakliyat olarak taşıma işinden sonra, çöpümüzü de toplayıp geri dönüşüme gönderiyoruz. Ödeme sonrası, faturalandırıyoruz.

 Konak Evden Eve Nakliyat