Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Taşımacılık bir hizmettir. Bu hizmetin nasıl yapılacağı ise alınacak bilgi ile belirlenebilir. Ücretsiz ekspertiz arkadaşımız bu görev ile yükümlüdür.

Ekspertiz Neden Ücretsizdir?

Ekspertiz ücretsizdir çünkü, bizim taşıma işini nasıl yapacağımızı belirlemek için görev yapar. Biz hangi sokaktan hangi apartmanın kaçıncı katından, ne kadarlık eşyayı nasıl taşıyabiliriz gibi soruların cevabını öğrendiğimizde ancak nakliyatı planlayarak site teklif sunabiliriz.

Ekspertiz Nasıl Çalışır?

Siz, nakliyat için bizim ile irtibata geçtiğinizde biz size ekspertiz arkadaşımızı göndermek istediğimizi iletiriz. Sizin uygun olduğunuz zamanda, saatte gelir kat yüksekliğinize, sokağınıza, eşyalarınıza ve taşınılacak yeni yerinize bakar ön fikir edinir.

Burada ki amaç şudur; sokağa nakliyat aracı kolay giriş yapabilir mi onu öğrenmektir. Bazı sokaklara araç giriş yapamadığından ilave farklı yol ve yöntemler bulunmaktadır.

Eşyalarınıza bakar. Taşımak için hangi eşyaya nasıl bir ambalaj malzemesi kullanmak gerekli olduğunu tespit eder.

Kat yüksekliğiniz önemlidir. Yük asansörü ihtiyacı olup olmadığına olacaksa da ne tür bir asansör kullanılacağına karar verir. Benzeri kontrolü ve bilgiyi yeni taşınacağınız yer için de yapar.

Eksper Nakliyat Raporu Hazırlar

Eksper arkadaşımız detaylı bilgiyi edindikten sonra bir rapor hazırlar ve bu rapor doğrultusunda taşıma işi planlanır.

Sizin ile nakliyatın nasıl olacağı görüşmesi bu aşamadan sonra başlar. Buraya kadar biz aslında taşımayı nasıl yapabileceğimize dair detay bilgi eniriz. Nasıl yapacağımızı belirledikten sonra da size teklif sunarız.

Taşıma teklifimiz planımız ve ücretlendirmemiz ekspertiz raporu ve sizin görüşleriniz ile şekillenir. Siz elbette ne kadar eşyanız olduğunu biliyorsunuz ve ifade edebilirsiniz. Fakat hangi eşyanın nasıl paketleneceğini ve nasıl taşınacağını mesleki göz ve bilinç ile ekspertiz arkadaşımızın incelemesi daha sağlıklı bilgi olur.

Ücretsiz olduğundan sizin hiçbir kaybınız olmayacağı gibi taşımacılık konusunda profesyonel ve detaylı bilgi edinebilrisiniz.

 Ücretsiz Ekspertiz